5 סיבות מדוע חשוב להזמין מנעולן מוסמך בירושלים

 

בין אם זה בגלל שאנחנו נעולים מחוץ לבית שלנו, קנינו בית חדש וצריך להחליף את כל המנעולים, או שנעלנו את עצמנו מחוץ למכונית – בשלב מסוים בחיים כל תושב ירושלים יזדקק לשירותיו של מנעולן בירושלים. בחירת המנעולן הנכון היא משימה שצריכה להילקח ברצינות הראויה. כשמחפשים באינטרנט "מנעולן בירושלים", ניתן למצוא עשרות מנעולנים – כולם נראים מקצוענים ומומלצים, אבל איך אפשר לדעת האם מנעולן הוא בעל מוניטין או לא? בחירת מנעולן מוסמך היא הדרך הבטוחה היחידה לדעת כי המנעולן שבחרתם ראוי ומקצועי מספיק.

 

מנעולן מוסמך בירושלים

מנעולן מוסמך בירושלים

1. מנעולנים מוסמכים עוברים הכשרה קפדנית ובנוסף מקבלים אישור עבודה מהמשטרה כך שלקוחותיהם יכולים להיות רגועים ולדעת שבחרו באיש ישר ואמין. במדינות רבות, כל אחד יכול לקרוא לעצמו מנעולן, כולל פושעים ואנשים שינסו לנצל לרעה את המצבים הרגישים שהלקוחות נמצאים בהם. בישראל, כאשר אתם מוודאים כי המנעולן הינו מוסמך ופועל באישור משטרת ישראל, למעשה ווידאתם כי מטפל בכם גורם מוסמך ומקצועי.

 
2. מנעולן מוסמך לרוב מבוטח, כך שבמקרה ותוך כדי עבודת המנעולן נגרם נזק לרכוש הלקוח, במקום שבעל הבית יישא בהוצאות עבור עלות התיקונים הדרושים בכדי לתקן את הבעיה, המנעולן הוא זה שמפצה את הלקוח בעלויות התיקונים.

 
3. מנעולן בירושלים הינו למעשה בעל מקצוע המציע באופן טבעי שירותים כגון פריצת דלתות והחלפת מנעולים, אך במקרים רבים יוצעו שירותים משלימים כגון שירות הנדימן, התקנת אינטרקום, מצלמות אבטחה ועוד. מנעולנים מסוימים נשארים מעודכנים עם הטכנולוגיות החדישות ביותר על מנת לסייע ולאבטח את הבית באמצעים שונים כגון לחצני פאניקה, מצלמות לזיהוי פנים, ומנעולים ביומטריים המשתמשים בטביעות אצבעות ומייתרים את השימוש במפתחות.

 
4. שירותי מנעולן מוסמך מסייעים לעתים קרובות להבין איך פושעים חושבים. מנעולנים יכולים לסייע לבעלי הנכס להעריך את רמת הבטיחות של בתיהם ושל כלי הרכב שלהם ולתכנן כיצד להגן עליהם מפני פושעים. במקרי פריצה לבתים, מנעולים רבים נקראים לזירה לאחר מכן על מנת להחליף מנעולים ובכדי לשפר את רמת האבטחה ולמנוע פריצות נוספות.

 
5. מנעולנים מוסמכים בירושלים פועלים 24 שעות ביממה ויענו לשיחתכם בכל שעה של היום.

תיקון דלתות פנים בבאר שבע

 

הדלת נגררת על הרצפה? הצלינדר הרוס או שהמפתח נתקע כל הזמן בתוך המנעול? אנו מספקים שירות תיקון דלתות פנים בבאר שבע ומקפידים על הגעה זריזה. שירות 24 שעות ביממה גם במצבי חירום.

דלתות איכותיות אמורות להחזיק מעמד זמן רב, יחד עם זאת, הזמן משאיר את סימניו כך שמידי פעם נדרשת עבודת מנעולן בבאר שבע על מנת לבצע תיקונים בין אם מדובר בדלת עצמה או שיש צורך לטפל בצלינדר שלה. אין זה משנה אם אתם גרים בדירה חדשה או שעברתם לדירה ישנה שקיימת כמה עשרות שנים וכוללת בתוכה דלתות ישנות –  אנו מומחים בתיקון כל סוגי הדלתות וכל סוגי המעולים. כמו כך, אנו מספיקים לא רק שירות תיקון דלתות פנים בבאר שבע, אלא גם שירות פריצת דלתות שכן, לא אחת אנשים ננעלו בשירותים או בחדר כלשהו והיה צורך לחלץ אותם.

תיקון דלתות פנים בבאר שבע

תיקון דלתות פנים בבאר שבע

קשה לנעול או לפתוח? הזמינו תיקון לפני שתינעלו – "זאת בסה"כ דלת פנים. לא נורא אם קצת קשה לנעול אותה או לפתוח" אומרים לעצמם אנשים רבים במטרה לחסוך מעצמם את הוצאה על תיקון. ממש מומלץ לא לעשות זאת. בעקבות דחיה של הטיפול בתקלה מוצאים אנשים את עצמם ננעלים ואז אחד משני הדברים קוראים:

 1. פותחים את הדלת בבעיטה – הורים שהילד שלהם ננעל, פוחתים את הדלת בבעיטה. במקרים רבים לא צריך יותר מזה כי מדובר בדלת עץ. כך עושים זאת מתוך לחץ ומכיוון שהילד בוכה ובצדק לא יכולים במצב כזה למנעולן. וכך נשבר המשקוף ויש צורך לתקן גם את הדלת.

 

 1. .מזמינים מנעולן בדרום – כאשר אין לחץ ומהצד השני של הדלת יש מי שיכול להזמין מנעולן שיגיע תוך 20 דקות, מזמינים פורץ מנעולים.

מנעו מעצמכם את המצב הלא נעים הזה. תחסכו לכם אותו מראש והזמינו מנעולן תיקון דלתות פנים בבאר שבע לפני שהתקלה מחמירה. טיפ קטן: ברגע שיש קושי בנעילה ושום דבר לא עוזר: עדיף פשוט לא לנעול אתה דלת עד שהתקלה מטופלת.

כיוון דלות

אם הדלת נגררת על הרצפה, סימן שהיא שקעה על הצירים שלה. יש להוציא אותה מהמקום ולהחזיר אותה על הצירים ולכוון אותה. חלק מהאנשים עושים זאת לבד כי בניגוד לפלדלת, אפשר לעשות זאת בשיטת עשה זאת בעצמך. אחרים מזמינים שירות תיקון דלתות פנים בבאר שבע דרך מנעולן. לפעמים הבעיה היא בצירים. הם שחוקים או שבורים ולכן צריך לרכוש חדשים. בכל אופן, רצוי לעשות זאת דרך מנעולן.

הסבת דלתות ממ"ד

כאן לא מדובר בדיוק בתיקון, אלא בביצוע התאמות. השירות הזה נדרש כאשר מרצפים את הבית מחדש ואז קו הרצפה עולה ונוצר מצב שהדלת משתפשפת ברצפה. במצב כזה, המנעולן יגיע, יסיר את הדלת מהמקום ויקצר אותה בדיוק במידה הרצויה כך שלא יהיה שפשוף ורעש מציק כאשר פותחים וסוגרים את הדלת.

החלפת צלינדרים וידיות

אם נחזור לתקלה שהפוסט הזה התחיל ממנה, הזמנת שירות תיקון דלות פנים בבאר שבע, במקרים רבים כולל החלפת צלינדר או ידית. השחיקה עושה את שלה. חלקי החילוף הללו לא יקרים, ואפשר להסתפק במוצרים פשוטים בניגוד לחלקים של הפלדלת, שם ממש לא כדאי להתפשר בשום מצד, שכן מדובר על מניעת פריצה.

החלפת מנעול בבאר שבע

שירות החלפת מנעול בבאר שבע לכל סוגי הדלתות כולל דלתות פנים. להזמנת מנעולן בדרום המספק שירות מקצועי –  השאירו פרטים באתר או צרו קשר טלפוני בכל שעות היממה.

בין אם מדובר במנעול של דלת רב בריח, שריונית חוסם או המנעול של אחת מהחברות שמייצרות דלתות פנים, במוקדם או במאחר נוצר הצורך להחליפו בעקבות סיבות שונות. לכן חשוב לאתר מנעולן בבאר שבע שהינו מקצועי ובעל אישור ממשטרת ישראל כדי שיהיה לכם שקט נפשי. אז מתי נוצר הצורך בהחלפת מנעול?

החלפת מנעול בבאר שבע

החלפת מנעול בבאר שבע

לאחר מעבר דירה

 • דירה חדשה מקבלן – כן, גם אם קניתם דירה חדשה מקבלן, כלומר נכס שאף אחד לא גר בו לפניכם –  חשוב מאוד להחליף את המנעול עוד לפני שאתם מצבעים הובלה. מדוע? אין לדעת איפה היה המפתח מאז שהתקינו את הדלת. יש לכם מחסן צמוד לדירה או בקומת הכניסה –  חשוב לאתר מקצוען בנושא החלפת מנעול בבאר שבע על מנת שאף אחד לא יפרוץ לכם למחסן.

 

 • דירה יד שניה – מן הסתם לרכוש דירה יד שניה או דירה ישנה בבניית שקיים עשרות שנים מבלי להחליף את המנעול זאת טעות קשה. עשרות דיירים התחלפו ואין שום סיבה לקחת סיכונים שמישהו יכנס לדירה שלכם ללא רצונכם.

 

 • דירה שכורה – שוכרים נכס? תבקשו רשות מבעל הדירה להחליף מנעול ותנו לא עותק חדש. זה ייתן לכם ביטחון שבאמת אין לאף אחד גישה לנכס מלבדכם ומלבד בעל הבית, שכמובן לא יכנס לשם ללא רשותם.

 

החלפת מנעול בבאר שבע לאחר תקלה

 

שחיקה היא אחד הגורמים המרכזיים לכך שיש צורך להחליף את המנעול. עוד גורמים: שימוש לא נכון וגס בתהליך נעילת הדלת. לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים בבאר שבע, בדקו שהתקלה היא לא במפתח על מנת שלא לבזבז את הכסף סתם. המפתח יכול גם להיתקע או להישבר בתוך המנעול ואז אין ברירה אלא להזמין מנעולן מקצועי.

החלפת מנעולים לאחר פריצה

 

לא מאחלים את זה לאף אחד, אבל במקרה ופרצו לכם לדירה חשוב מאוד להחליף את המנעול. במקרים רבים לא תהיה לכם ברירה כי המנעול נהרס בתהליך הפריצה. במקרים אחרים, הברק יכול להכנות פעמיים. העובדה שמישהו פרץ לדירה שלכם, לא אומרת שהוא לא יעשה זאת שוב. הפעם חשוב להתקין מנעול כמה שיותר ממוגן מפני פריצות.

טיפ: לעולם את תסכימו לגור בדירה שכורה שלא מותקנת בה דלת של פלדלת. הסיכוי לפריצה במקרה זה הוא גדול מאוד ולכם ממש לא כדאי לקחת את הסיכון. במקרים רבים דלתות רגילות ניתנות לפריצה בבעילה מה שלעולם לא יקרה בפלדלת בזכות מנגנון הנעילה המשוכלל שלה.

להזמנת מנעולן מומחה בנושא החלפת מנעול בבאר שבע –  צרו קשר בכל עת.

תיקון פלדלת בבאר שבע

 

שירות תיקון פלדלת בבאר שבע כולל החלפת מנעולים, ידיות, צירים וכל מה שנדרש על מנת לשמור על תקינות הדלת שלכם. שירות מנעולן בדרום 24 שעות ביממה.

במאות אלפי דירות אם לא מיליוני משקי בית, מותקנת דלת של פלדת בכניסה לדירה. היא מספקת ביטחון. לאחר הרכישה, לא אמורות להיות תקלון בשנים הראשונות. אבל, עם הזמן ועקב השחיקה עלולות לצוץ סיבות שונות שיצריכו את תיקון הדלת שלכם. במקרה כזה חשוב להזעיק מנעולן בבאר שבע או בכל עיר אחרת בה אתם גרים בדרום על מנת לתקנה. להלן כמה תקלות נפוצות.

תיקון פלדלת בבאר שבע

תיקון פלדלת בבאר שבע

תקלה בידית – מצאתם את עצמכם סוגרים את הדלת ונשארים עם הידית ביד? תבדקו את הברגת  בורג הידית לציר הברזל. מצליחים לחזק את ההברגה? פתרתם את הבעיה. במקרה שההברגה נשחקה, חשוב להזמין מנעולן המתמחה בנושא תיקון פלדלת בבאר שבע כדי לטפל בבעיה. או במילים אחרות – לביצוע החלפת ידית פלדלת. כמו כן חשוב לבדוק את עלות הידית. ניתן למצוא בקלות מחירונים ברשת. זוג ידיות רגילות ולא מעוצבות לפלדלת לא צריכות לעלות יותר מכמה עשרות שקלים. בקשו פירוט עבודה מלא הכולל לא רק את עלות הידית אלא גם את עלות העבודה. יחד עם זאת, יכולים להיות עוד חלקים שיכולים לייקר את העלות, כמו למשל קפיץ מיוחד לידית.

תיקון פלדלת בבאר שבע ע"י כיוון  – לא רבים שמים לב לזה, גם לאחר שיש רעש של הדלת על הרצפה, רעש שנשמע אותי טבעי אבל הוא מעיד על משהו. הוא מעיד על כך שהדלת שוקעת על הצירים שלה ונוגעת ברצפה. חשוב לבצע במקרה כזה כיוון דלת בבאר שבע כמה שיותר מוקדם. מדוע? כי אי טיפול בבעיה עלול להרוס את הצירים כמו גם להוביל למצב שלא תוכלו לנעול את הדלת. ואז לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין מנעולן בדרום בשעת חירום. על המנעולן להסיר את הדלת מהציר ולהסיר אותה מהמקום. אם הוא עובד לבד הוא יכול לעשות זאת בעזרת כרית אוויר מיוחדת.

צלינדר תקול  –  המפתח לא נכנס לצלינדר? הנעילה קשה?  יכול להיות שהמנגנון נשחק ובין היתר הפינים שלו. כדי שלא תזמינו סתם מנעולן לצורך תיקון פלדלת בבאר שבע, תנסו קודם כל לעשות שימוש במפתח אחר. לא אחת התגלה שהבעיה היא בכלל במפתח ולא בדלת. כך תחסו מאות שקלים על הזמנת פורץ מנעולים בבאר שבע שלא לצורך.

החלפת ציפוי לדלת –  אם אתם גרים בבית פרטי והדלת חשופה מידי יום לשמש, עליכם לבחור מראש דלת כמה שיותר עמידה. אחרת הציפוי יתקלף או פשוט ידהה. אם לא דאגתם לכך, על תמהרו להזמין שירות להחלפת דלת בגלל זה. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין מנעולן או בעל מקצוע אחר שידביק לכם על הדלת ציפוי חדש. במקום שתוציאו אלפי שקלים על דלת חדשה, זה יעלה לכם רק כמה מאות שקלים.

החלפת צירי דלת – דלת חורקת יכולה להעיד על חלודה של הצירים, שחיקה או יציאת הדלת מאיזון. הזמנת תיקון פלדלת בבאר שבע למטרה זו הוא חיוני. יש להחליף את הצירים הללו. יש להסיר את הדלת מהמקום, להחליף את הצירים ולכוון אותה.

טיפ: לפני שאתם מזמינים מנעולן בבאר שבע, חשוב מאוד לבדוק את טווח המחירים המקובל בשוק לפי סוגי העבודות כמו גם את עלות חומרי הגלם. חשוב להבין מראש כמה זה יעלה לכם על מנת שלא יהיו אי הבנות עם המנעולן. חשוב לקבל ממנו הצעת מחיר כמה שיותר מפורטת הכוללת את עלות חומרי הגלם כמו גם את התיקון. יכולה להיות עבודה שתעלה 100 ₪ ויכולה להיות עבודה שתעלה 300 ₪ ועוד יותר ללא קשר לעלות חומרי הגלם.

רגע לפני שמזמינים מנעולן

 

מנעולן הוא בעל מקצוע ששירותיו נדרשים בעיקר בשעות הערב. יחד עם זאת, גם בשבתות וחגים לא מעט אנשים מוצאים את עצמם במצבי חירום. אין מה להיכנס ללחץ, תקלות קורות לעשרות אנשים מידי יום. חשוב לבצע את ההזמנה בצורה נכונה על מנת שלא לבזבז כסף ללא סיבה מוצדקת. אז רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן באשקלון, באר שבע או בכל עיר אחרת –  להלן כמה טיפים שימושיים:

 1. נסו לפתור את התקלה בעצמכם – לא, אתם לא צריכים להיות מומחים בנושא פריצת מנעולים, אבל מה שכן כדאי לעשות הוא לוודא שהתקלה באמת מצריכה הזמנת מנעולן. למשל אם המפתח לא מסתובב כמו שצריך בצילינדר, או שהוא נכנס רק על חציו לדלת, חשוב לנסות לפתוח את הדלת עם מפתח אחר. לפעמים הבעיה היא במפתח עצמו. אולי הוא נשחק ואולי הוא התעקם מעט. התקלה לא במפתח? הזמינו מנעולן בדרום לטיפול בבעיה.

 

 1. בררו את מחירי חומרי גלם טרם הזמנת המנעולן – עלות עבודת המנעולן מתחלקת ל 2. עלות חומרי הגלם ועלות העבודה עצמה. לכל תיקון יכול להיות תמחור אחר ולכן כדאי להציץ במחירונים באתרים שונים. בררו את טווחי עלות ידיות לדלת, צלינדרים שונים, צירים ועוד על מנת לוודא שאתם אכן מקבלים מחיר הוגן. יש לבדוק מה עלות העבודה עצמה לתיקון, לשכלל אותה עם המחיר של חלקי החילוף ולראות האם אתם מקבלים מחיר הוגן.

 

 1. החלפת מנעולים בבאר שבע לאחר מעבר לדירה חדשה – בין אם קניתם דירה בבאר שבע או בכל עיר אחרת בדרום, גם אם מדובר בדירה חדשה מהקבלן בכל זאת כדאי ואפילו חשוב מאוד להחליף את הצלינדר גם במחסן וגם בדירה עצמה. חשוב מאוד להקפיד על צלינדר כמה שיותר איכותי וקשה לפריצה ואפילו כזה שלא ניתן לשכפל את המפתח אליו ללא כרטיס מיוחד המיועד למטרה זו.

 

 1. כדאי להישאר עם המנעולן בזמן התיקון – גם אם אתם עסוקים, עדיף להישאר אם המנעולן בזמן שהוא מתקן את הדלת או עושה כל פעולה אחרת. בקשו ממנו הסבר כמו גם אישור לגבי כל פעולה שהוא עושה על מנת שלא יהיו אי הבנות או חילוקי דעות על אופן ונחיצות התיקון.

באדיבות: יצאת גדול

תיקון דלתות זכוכית

 

שירות תיקון דלתות זכוכית בבאר שבע וכל אזור הדרום ע"י מנעולן מקצוען. הדלת במשרד נתקעה? המנגנון הרוס? צרו קשר 24 שעות ביממה.

דלתות זכוכית ידועות בעיצובן האלגנטי ובמראה היוקרתי שלהן, ניתן לראותן במשרדים ובבתי עסק רבים בבאר שבע, בשדרות ובכל אזור הדרום, כמו בשאר חלקי המדינה. תיקון דלתות זכוכית מחייב קריאה למנעולן מקצועי ואמין, אם יש לכם בעיה בדלת הזכוכית בעסק, בחנות או בבית התקשרו עכשיו לעוזי מנעולים ותיהנו משירות מהיר ויעיל במחיר משתלם.

תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלת זכוכית במקצועיות על ידי מומחה לנושא

במשרדים רבים, בחנויות, בבתי עסק וגם בבתים ניתן למצוא דלתות זכוכית הנחשבות לאלגנטיות במיוחד. דלתות זכוכית תורמות לאווירה יוקרתית וייחודית, הן עמידות ונוחות לשימוש, עיצובן המקורי תורם לאווירה מפוארת במקום, קל לנקות אותן והן נוחות לתפעול ולשימוש יומיומי. מאחר ודלת זכוכית נחשבת לרגישה יותר בהשוואה לדלתות רגילות יש להזמין מנעולן בבאר שבע המתמחה בשירותי תיקון דלתות זכוכית, ומציע אבחון מהיר של הבעיה ופתרונות מתקדמים ואיכותיים בלי לגרום נזק לדלת ולמכלולים שלה.

בין הבעיות הנפוצות המחייבות הזמנת מנעולן בשדרות או ביישוב בו אתם גרים ניתן למנות תקלות כמו אי יכולת לסגור או לפתוח את הדלת עד הסוף בגלל בעיה במחזיר השמן או יציאה מכוונון, דלת הגורמת לסימני שחיקה על הרצפה, מנגנון נעילה פגום, מפתח שנשבר בחור המנעול, דלת חורקת, סדק שנגרם בדלת, מנעול חשמלי שחדל לעבוד ועוד.

דלת זכוכית נחשבת לרגישה יחסית, אחת לחצי שנה כדאי להזמין מנעולן בשדרות, בבאר שבע או ביישוב בו העסק או הבית נמצאים, כדי לבצע תחזוקה לדלת. תחזוקה של דלת זכוכית כוללת בדיקה וטיפול תקופתי במחזיר השמן שתפקידו לשמור על הדלת מפני טריקה חזקה ונזקים כמו שבר או סדק בזכוכית, טריקת הדלת על אצבעות וכדומה.

כיוון דלת זכוכית

דלת זכוכית כמו כל דלת רגילה עשויה לצאת מכיוון. כאשר הדלת יוצאת מכיוון עלולים להתקשות לפתוח אותה או לסגור אותה עד הסוף. כמו כן, הדלת עשויה לגרום לשריטות בפרקט או באריחי הריצוף. כיוון הדלת חייב להיעשות על ידי מנעולן בבאר שבע המתמחה בנושא. ברוב המקרים יש לפרק את הדלת ממקומה על מנת לכוון את הצירים מחדש כך שהדלת תפעל באופן חלק ויעיל לאורך זמן.

תיקון מנעול בדלת זכוכית

לעתים כתוצאה משימוש תכוף בדלת הזכוכית הצילינדר נשחק ויש לתקן אותו או להחליפו בחדש. מנעולן בשדרות מתמחה בתיקון והחלפת מנעולים וצילינדרים בכל סוגי הדלתות. התיקון או ההחלפה של הצילינדר בדלת זכוכית מחייב עבודה זהירה כדי שלא לפגוע בדלת עצמה ולא לגרום לנזקים מיותרים למנגנון הנעילה המכאני או החשמלי ולזכוכית עצמה.

תיקון והחלפת מחזיר הידראולי בדלת זכוכית

כל דלתות הזכוכית מצוידות במחזיר הידראולי שתפקידו למנוע את טריקת הדלת בגלל רוח חזקה או הפעלת כוח. מחזיר הידראולי עשוי להתקלקל ויש להחליפו או לתקן אותו על ידי מנעולן מקצועי. חשוב שלא להזניח את הטיפול בבעיה, כאשר מבחינים בסימנים כמו שריטות על הרצפה, קושי לפתוח את הדלת או דלת שנטרקת ולא חוזרת למקומה באטיות, יש לפנות אל מנעולן בשדרות המתמחה בשירותי תיקון דלתות זכוכית.

חשוב לדעת כי למחזיר ההידראולי של דלת זכוכית תפקיד חשוב במניעת נזקים הן לזכוכית עצמה והן למנגנון הנעילה ושאר המכלולים בדלת. לכן, בכל בעיה יש לקרוא מיד לשירותיו המקצועיים של עוזי מנעולים המציע שירות בכל אזור הדרום. לאחר אבחון הבעיה הוא יטפל במומחיות בתקלה, לשביעות רצונכם המלאה, תוך התחייבות לעבודה מעולה במחיר תחרותי ואטרקטיבי. במידת הצורך עוזי מנעולים יחליף חלקים פגומים, בסיום העבודה תקבלו אחריות ותיהנו מדלת תקינה הנפתחת ונסגרת בקלות, ומדלת מתוחזקת להפליא.

התקנת דלתות כניסה

עוזי מנעולים מספק מעטפת שירותים רחבה תחת קורת גג אחת לכל צרכי המנעולנות ופריצת דלתות ומנעולים באזור הדרום.

אם אתם זקוקים לשירותי תיקון, החלפת או התקנת דלתות כניסה התקשרו עכשיו לעוזי מנעולים ותיהנו גם אתם משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מעבודה מהירה ויעילה וממחירים תחרותיים ושווים לכל כיס.

התקנת דלתות כניסה

התקנת דלתות כניסה

שדרוג הנכס עם דלת כניסה מעוצבת ובטיחותית

דלתות כניסה לבית או לעסק נועדו לצרכי מיגון, הן מעניקות תחושה הגנה לדיירים, מונעות מזרים להיכנס למתחם הפרטי אך יש להן תפקיד חשוב גם בעיצוב הבית. כדי לרכוש דלת כניסה חדשה כדאי להתייעץ עם מנעולן בבאר שבע או באזור המגורים שלכם, המנעולן ימליץ על דלת איכותית ממותג מוכר ואמין עם מנגנון נעילה חדשני ובטיחותי.

ניתן לרכוש מהמנעולן דלת ביטחון איכותית ועמידה בעיצוב מרהיב ומקורי, המנעולן מציע שירות התקנת דלתות כניסה, תפקידו לבצע התקנה נכונה של הדלת, לעתים עליו להתקין גם משקוף מתאים לדגם של הדלת ולמידותיה.

התקנה מקצועית בגימור גבוה של דלת כניסה מעוצבת

התקנת דלתות כניסה אינה דבר של מה בכך, יש לרכוש דגם שמידותיו מתאימות לפתח הכניסה לבית, למשרד או למבנה. במידה ומעוניינים להתקין דלת גדולה בעיצוב מקורי ובגודל ייחודי, יש להכין את התשתית המתאימה כדי להתקין את הדלת במקומה. כדאי לדעת כי כיום יש בשוק שלל דגמים מרהיבים ומבחר עיצובים מרשימים של דלתות כניסה. יש מגוון דלתות כניסה מחומרי גלם שונים, עם מנגנוני נעילה מתקדמים ובטיחותיים.

לכן, חשוב להתקין את הדלת על ידי מנעולן בשדרות או מנעולן מקצועי באזור הדרום לפי אזור המגורים. עוזי מנעולים מבצע התקנת דלתות כניסה בכל אזור הדרום, לרבות אילת, באר שבע, ירוחם, מצפה רמון, גן יבנה וביישובים רבים נוספים בדרום הארץ.

מומלץ לרכוש דלת כניסה באיכות גבוהה המבטיחה עמידות מרבית בפני פגעי מזג האוויר. יש לזכור כי דלת הכניסה חשופה לשמש ישירה, לגשם, ללחות גבוהה, לרוחות עזות ולאבק. חשוב לבחור דלת כניסה עמידה עם ציפויים המתאימים לאקלים הישראלי ולשינויי טמפרטורה קיצוניים. באזור הדרום חם במהלך היום אך בלילה הטמפרטורות צונחות מטה והשינויים החדים עשויים להשפיע על איכות ומראה הדלת, לכן בעזרת מנעולן בבאר שבע ניתן לקבל החלטה נכונה איזה דגם לרכוש ולהתקין בבית.

עיצוב מקורי ועמידות גבוהה

כאמור, מנעולן בשדרות, בבאר שבע ובשאר יישובי הדרום מכיר את האקלים הקיצוני באזור ויכול לסייע ללקוח לקבל החלטה שקולה ואחראית איזה דלת כניסה לרכוש לבית. בעבר היה נהוג לרכוש דלתות כניסה מפלדה עמידה עם ציפוי בגוון אחיד, כיום יצרני הדלתות מציעים שפע דגמים של דלתות כניסה מעוצבות והבחירה אינה פשוטה. בעזרת ייעוץ מקצועי קל לבחור דלת כניסה, המנעולן מספק שירות התקנות המבטיח עמידות גבוהה לאורך זמן וגימור גבוה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

יש לזכור כי דלת כניסה נועדה בראש ובראשונה לצרכי מיגון ואבטחה, אך יש לה גם תפקיד מרכזי בעיצוב חזית המבנה ובעיצוב הכללי בבית. נהוג לרכוש ולהתקין דלתות כניסה בגוון המתאים לצבע הקירות, אריחי הריצוף והרהיטים בסלון. עם זאת, ניתן להחליט על קונספט ייחודי ולרכוש דלת כניסה בהתאמה אישית מיצרנים מובילים במקום להסתפק בדגם בייצור סדרתי. בשנים האחרונות יש טרנדים מלהיבים בעולם עיצוב דלתות הכניסה, ניתן לרכוש דגמים חדשים המיוצרים משילוב של חומרי גלם כמו זכוכית, עץ, ברזל, פלדה וחומרים נוספים. כדי להבטיח את תקינות הדלת ונוחות תפעולה חשוב להזמין מנעולן מקצועי המתמחה בהתקנת דלתות כניסה ומציע עבודה מהירה, מחיר משתלם ואחריות על העבודה.

 

הסבת דלתות

שירות הסבת דלתות בבאר שבע וכל אזור הדרום ע"י מנעולן מקצועי.

במקרים בהם הדלת הישנה התקלקלה ולא ניתן לרכוש מנגנון נעילה חדש עבורה, ניתן לבחור בשתי אפשרויות לפתרון הבעיה- החלפה לדלת חדשה או הסבת דלתות על ידי מנעולן מקצועי ואמין. הסבת הדלת דורשת מקצועיות וידע רב במנגנוני נעילה של כל סוגי ודגמי הדלתות, יש להתאים מנגנון נעילה חדש לאחר שינוי מבנה הדלת, העבודה מחייבת דיוק רב וידע מקצועי נרחב במנגנוני נעילה חדשים וישנים, לכן חשוב להזמין מנעולן בבאר שבע המתמחה בנושא ומציע עבודה מקצועית עם אחריות.

הסבת דלתות

הסבת דלתות

החלפת מנגנון הנעילה בדלת

בבתים ובעסקים רבים מותקנות דלתות של מותגים מוכרים ואמינים, לכן לרוב ניתן להחליף את מנגנון הנעילה ללא כל קושי. מומלץ להחליף את מנגנון הנעילה בדלת הכניסה או בדלת הפנים על ידי מנעולן בהתאם למקום המגורים שלכם או מיקום העסק, תושבי הדרום יכולים להזמין מנעולן באילת או בבאר שבע המציע שירות זה.

במקרים מסוימים המנעולן מגלה כי הדלת שרכשתם נקנתה מיצרן לא מוכר או מחברה שכבר פשטה את הרגל, לכן הוא אינו יכול לרכוש חלפים חדשים להחלפת מנגנון הנעילה. במקרה זה עליכם לקבל החלטה, לאחר ייעוץ מקצועי של המנעולן, האם להשקיע ברכישת דלת חדשה או שמא כדאי לכם לבצע הסבת דלתות על ידי המנעולן כדי לא להשקיע כסף רב ולחסוך בעלויות התיקון.

הסבת דלת כניסה או דלת פנים

הסבת דלת פנים נחשבת לפשוטה יחסית ולכן היא משתלמת כלכלית. גם אם יש בביתכם דלת פנים שרכשתם מיצרן או ממשווק לא מוכר שכבר חדל לפעול בשוק, מנעולן בבאר שבע המתמחה בשירות הסבת דלתות יוכל לבצע את המלאכה יחסית בקלות ובעלות משתלמת. כאשר מנגנון הנעילה בדלת כניסה ישנה התקלקל, החלפת מנגנון הנעילה עשויה להיות מאתגרת ומורכבת אם הדלת אינה נמכרת עוד בשוק ולא ניתן לרכוש חלפים חדשים לתיקון מנגנון הנעילה ושאר מכלולי הדלת.

במקרים אלה מנעולן באילת או בבאר שבע יכול להציע לכם פתרון כמו החלפת דלת הכניסה בדגם חדש של יצרן מוכר ואמין, עם זאת עליכם להתכונן להוצאה כספית גבוהה שלא תכננתם ולכן כדאי שתדעו כי קיים פתרון נוסף, הסבת הדלת באמצעות התאמת מנגנון נעילה חדש. התאמת מנגנון נעילה לדלת ישנה מחייב שינוי במבנה הדלת מאחר ויש לקדוח חורים חדשים במיקום נכון ובהתאמה למנגנון הנעילה החדש, ויש להשתיל את המנגנון החדש לאחר התאמתו למקום המיועד לכך.

כדי לבצע הסבת דלתות על המנעולן לפרק את הדלת ממקומה, להשכיבה על שולחן עבודה או על רגליים ממתכת, לפרק את מכלול מנגנון הנעילה הישן, לאתר מנגנון נעילה חדש שיוכל להתאים לדלת הישנה, ולאחר מכן עליו לשתול את המנגנון החדש במקצועיות ובאמנות מאחר ויש לקדוח חורים חדשים, לשנות מכלולים בדלת ולוודא כי המנגנון החדש יושב היטב במקומו ומתפקד כראוי.

לאחר השתלת מנגנון הנעילה החדש יש להתאים לדלת גם צילינדר חדש, ידיות חדשות, פלטות מתאימות ופרזול בהתאמה לסוג המנגנון המושתל בדלת.

האם כדאי להסב דלת ישנה?

הסבת דלתות מתאימה לכל מי שמעוניין לתקן את הדלת הישנה ללא רכישת דלת חדשה לבית, לעסק או לכל מקום אחר. ההליך מאפשר לחסוך עלויות עבור הלקוח אך חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ממנעולן מנוסה ואמין כדי לקבל החלטה צרכנית שקולה ואחראית מהו הפתרון העדיף עבורו, שינוי מנגנון הנעילה או רכישת דלת חדשה.

חשוב לקבל הצעת מחיר מראש להסבת הדלת על מנת לבחון האם ההליך כדאי כלכלית והאם כדאי לתקן את הדלת הישנה בבית או בעסק. לאחר בירור כל האפשרויות והפתרונות תוכלו לקבל החלטה נכונה והמנעולן יבצע את מלאכת הסבת הדלת במיומנות גבוהה, ותקבלו אחריות על מנגנון הנעילה החדש ועל עבודתו.

קיצור דלתות ממ"ד

 

עוזי מנעולים מציע שירות מהיר, אמין ומקצועי בכל אזור הדרום, השירות כולל בין השאר גם קיצור דלתות ממ"ד.

על מנת להתאימן לגובה הפרקט או אריחי הריצוף החדשים לאחר שיפוץ הבית. כדאי לדעת כי ברוב המקרים לאחר התקנת פרקט חדש בחדר הממ"ד ולאחר שיפוץ מקיף בנכס הכולל ריצוף חדש, יש לבחור בין רכישת דלת ממ"ד חדשה שעלותה גבוהה לבין קיצור הדלת על ידי מנעולן מקצועי. אם אתם זקוקים לשירות של קיצור דלת ממ"ד מהרו להזמין את עוזי מנעולים ותיהנו גם אתם מעבודה מקצועית ומהירה וממחיר הוגן ומשתלם.

קיצור דלתות ממ"ד

קיצור דלתות ממ"ד

מדוע צריך לקצר את דלת הממ"ד?

במהלך שיפוץ מקיף או חלקי בבית נהוג לפרק את הדלתות לפני התחלת עבודות הריצוף. בשיפוץ הכולל התקנת פרקט חדש או ריצוף מחדש של החדר או כל הבית, יש הבדל בגובה הרצפה. בעת ניסיון להתקין מחדש את דלת הממ"ד עשויים לגלות ברוב המקרים כי לא ניתן להתקינה במקום מאחר והיא ארוכה מדי. הלקוח יכול לבחור בין שני פתרונות אותם מציע מנעולן בבאר שבע, באשקלון ובכל מקום אחר, יש אפשרות לרכוש דלת ממ"ד חדשה שמחירה עשוי להסתכם בכמה אלפי שקלים, הפתרון השני מהיר וזול בהרבה, קיצור הדלת ללא גרימת נזק למנגנון הנעילה ולדלת עצמה.

במקרים מסוימים יש לקצר מעט את דלת הממ"ד בגלל חלודה שהצטברה בתחתית הדלת. בארץ נהוג לשטוף את רצפות הבית עם הרבה מים וחומרי ניקיון חזקים, כתוצאה מכך מתפתחת חלודה ברבות השנים בתחתית הדלת העשויה מפלדה. אם מבחינים במהלך ניקיון הבית בשאריות חלודה מתחת לדלת הממ"ד יש להזמין מנעולן באשקלון או מנעולן בדרום בהתאם למקום המגורים, תפקידו לקצר את הדלת במיומנות וללא גרימת נזק, כחלופה משתלמת וחסכונית לעומת רכישת דלת חדשה.

האם קיצור דלת ממ"ד פוגעת באפקטיביות המיגון?

חשוב לציין כי קיצור דלתות ממ"ד עשוי לפגוע מעט באפקטיביות הדלת בפני חדירת גזים וחומרים כימיים שונים. עם זאת, קיצור הדלת על ידי ניסור אינה פוגע ברמת המיגון בפני הדף טילים, כל עוד העבודה מתבצעת על ידי מנעולן באשקלון המתמחה בעבודה זו. יש לבצע את קיצור הדלת במומחיות ובעזרת מסור ייעודי מיוחד, במהלך ניסור הדלת מקפידים על חיתוך ישר ומדויק ללא גרימת נזקים למכלולי הדלת ומנגנון הנעילה.

לאחר ניסור הדלת ובדיקת התאמתה לגובה הרצפה החדשה חשוב לוודא כי המנעולן מוסיף בתחתית הדלת סף תחתון מאלומיניום. הסף התחתון מאלומיניום חשוב לאיטום יעיל ואינו סובל מחלודה בגלל שטיפת הרצפה במים.

מדוע חשוב לקצר את הדלת על ידי מנעולן?

במקרים רבים מציע קבלן השיפוצים לקצר את דלת הממ"ד כחלק מהשירות שלו, עם זאת רק מנעולן בבאר שבע יכול להבטיח עבודה בגימור גבוה ופגיעה מינימלית ברמת האיטום והמיגון של דלת הממ"ד. רבים אינם יודעים כי לא חייבים להחליף את דלת הממ"ד בגלל הבדלי גובה או חלודה בתחתית הדלת, לכן חשוב לפנות למנעולן מקצועי בדרום כדי לקבל ייעוץ ועל מנת להחליט על הפתרון הנכון, היעיל, הבטיחותי והמשתלם ביותר עבור הלקוח.

יש לזכור כי לאחר קיצור דלתות ממ"ד על ידי המנעולן אין דרך חזרה. לא ניתן להאריך מחדש את הדלת, לכן עבודה שנעשית בחוסר מקצועיות או בכלים לא מתאימים, עשויה לגרום לפגיעה בלתי הפיכה בדלת הממ"ד, או אז יש לרכוש דלת חדשה שמחירה עשוי להגיע לאלפי שקלים.

לפתרון מושלם של קיצור דלתות ממ"ד ללא נזק מיותר, ולעבודה מקצועית עם אחריות, הזמינו את עוזי מנעולים ותיהנו מעבודה מעולה במחיר משתלם.

כיוון דלת

כיוון דלת בבאר שבע והדרום

 

שירות כיוון דלת בבאר שבע והדרום. מומחה בכיוון דלתות מכל הסוגים. הדלת לא ננעלת? מתקשים להכניס את המפתח לחור המנעול עד הסוף? יכול להיות שאתם זקוקים לשירות.

כאשר דלת הכניסה לבית או למשרד אינה נסגרת היטב או נגררת על הרצפה וגורמת לנזק ולשריטות באריחי הריצוף, וכאשר אתם מתקשים לנעול את הדלת מאחר והבריחים לא נכנסים באופן חלק למקומם במשקוף, כנראה שעליכם לקרוא לשירותיו המקצועיים של מנעולן בבאר שבע או באזור בו אתם מתגוררים. העסק של עוזי מנעולים מתמחה בשירותי מנעולנות ופריצה ברמה הגבוהה ביותר, בין השאר העסק מציע כיוון דלת כניסה או דלתות פנים על מנת לאפשר תנועה חלקה של הדלת וסגירה מושלמת ונוחה, ללא בעיות ובלי חריקות או נזקים לריצוף.

כיוון דלת בבאר שבע

כיוון דלת בבאר שבע

כיוון דלת לבד או בעזרת איש מקצוע מנוסה?

כדאי לדעת כי אחת לתקופה יש לבצע כיוון דלת כניסה או דלת פנים כחלק בלתי נפרד מהתחזוקה השוטפת של דלתות הבית והמבנה. אם יש לכם ידיים ימניות ואתם אוהבים לשפץ ולתקן לבד, תוכלו לבצע את מלאכת הכיוון של הדלת בשיטת עשה זאת בעצמך. עם זאת, ללא מכשור מתאים וללא הכרת מבנה הדלתות אתם עלולים לגרום לנזק רב לדלת, לדוגמה שבירת בריח או צירים של הדלת או גרימת נזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה, או אז תיאלצו להזמין פורץ מנעולים בבאר שבע כדי להשלים את התיקון ועליכם יהיה לשלם יותר כסף.

לכן, ההמלצה של אנשי המקצוע היא להזמין מנעולן מנוסה ואמין כדי לכוון את הדלת במקצועיות ובאופן מיטבי. עליכם לזכור כי הדלת היא מוצר הנמצא בשימוש תכוף ויומיומי, לכן כתוצאה משימוש רב, בלאי ושחיקה, היא עשויה לצאת מכוונון. כדי להתאימה מחדש ובדיוק רב למקומה יש להזמין מנעולן מקצועי. ראוי לציין כי דלתות כניסה, וגם דלתות פנים, העשויות מעץ, מתכווצות ומתרחבות בגללי שינויי טמפרטורה, כתוצאה מכך הדלת עשויה לזוז מעט ואתם יכולים לאבחן זאת באמצעות קושי לנעול את הדלת בגלל בריחים המתקשים להיכנס למקומם, שריטות שנוצרות על הרצפה, חריקות וכיוצא בזה.

מתי צריך לכוון מחדש את הדלת?

את דלת הכניסה או דלת הפנים יש לכוון בשלושה מקרים עיקריים:

 • שימוש תכוף ושחיקה של הדלת וציריה.
 • דלת העשויה מחומר גלם שמתנפח בחום ומתכווץ בקור, וכתוצאה מהשינויים הדלת זקוקה לכיוון מחדש.
 • ריצוף או פרקט חדש, לרבות הדבקת פרקט למינציה או אריחי חיפוי על הריצוף הקיים, ולכן יש לקצר במעט את הדלת ולכוונה מחדש למקומה.

כדאי לדעת כי כיוון דלת חדשה הינה משימה יחסית פשוטה שאינה אורכת זמן רב, הסיבה לכך היא שצירי הדלתות החדשות והאיכותיות שנמכרות כיום בשוק ניתנים לכיוון קל יחסית. הכיוון של דלת ישנה מצריך מאמץ וזמן רב מאחר ולרוב יש לשמן את הצירים הישנים, לעתים הצירים חלודים בגלל נזקי מים לחות, במידת הצורך יש לבצע שיפוץ מקיף לדלת.

בדלתות ישנות הצירים שחוקים לכן יש להפעיל כוח רב כדי לכוון אותם מחדש כך שהדלת תיסגר בקלות והבריחים יחדרו למקומם ביעילות וללא קושי. בעת פעולת הכיוון של הדלת יש להרים אותה מעט בעזרת מכשור ייעודי, לאחר הרמת הדלת קל יותר לכוון אותה מחדש למקומה הנכון והטבעי, לעתים יש לכוון את הדלת לכיוון הצירים ולא רק מעלה ומטה.

כיוון הדלת למעלה מחייב במקרים מסוימים הוספת טבעות מתכת מיוחדות (שייבות), יש להוסיף שייבות לכיוון מושלם של הדלת. בדלתות חדשות הכיוון קל יותר מאחר והצירים הינם בעלי הברגה מיוחדת, לרוב יש להוציא את הדלת ממקומה, לכוון את הדלת בחלקה העליון או התחתון, להחזיר אותה למקום, ובמידת הצורך לחזור על התהליך עדי לכיוון נכון של צירי הדלת ולתנועה חלקה שלה.