מנעולן בהרצליה

מנעולן בהרצליה

שירותיו של מנעולן בהרצליה, הם מגוונים ומכילים מגוון מקרים. בניהם תוכלו למצוא שירותים למקרי חירום שונים בהם נתקעתם ללא מפתח או בפני מנעול סרבן שאינו נותן לכם לפתות את דלת ביתכם, או במקרים בהם אבדו או נגנבו מפתחות הבית ואין ברשותכם מפתח נוסף. במקרים אלו, תזדקקו לשירותיו של פורץ מנעולים בהרצליה שיגיע ויפרוץ בבטחה את דלת ביתכם. ישנם מקרים נוספים בהם ניתן להיעזר בשירותיו של מנעולן בהרצליה, והן מקרים בהם יש צורך לשכפל מפתח או להחליף צילינדר או כל חלק אחר דלת, לטובת השקט הנפשי והביטחון שלכם.

זקוקים לשירותי מנעולן בהרצליה?

התקשרו עכשיו 052-8003402

מנעולן בהרצליה

אז בואו נראה מה מציעים מנעולנים

במקרה של מעבר דירה לחדשה או כאשר מדובר בשכירות– במקרה זה חשוב להחליף את מנעול הדלת, וזאת מכיוון שאינכם יודעים מי התגורר בדירה לפניכם ואולי יש ברשותו מפתחות נוספים והוא יוכל להיכנס לביתכם. מסיבה זאת, ביום מעבר הדירה, הזמינו מנעולן בהרצליה שיחליף את המנעול ויעניק לכם מפתחות חדשים.

תקלה או קלקול במנעול או באחד מחלקי הדלת– במקרים של תקלה כמו קושי לפתוח את הדלת, דלת חורקת, צירים חורקים או כל תקלה אחרת בדלת, מומלץ שלא להזניח את התקלה, אלה להזמין מבעוד מועד מנעולן שיתקן את התקלה על מנת שהיא לא תחמיר ואז תגלו יום אחד שאינכם יכולים לפתוח את הדלת ותזדקקו לשירותיו של פורץ מנעולים בהרצליה.

תקלות במנעול ברכב – ישנם אינספור סיבות בהן דלת הרכב יכולה שלא להיפתח במיוחד לאור הטכנולוגיות והשכלולים שקיימים כיום בשוק. כמו למשל במקרים של תקלה בשלט, תקלה במנגנון הנעילה ברכב, כאשר מפתחות הרכב אבדו ואין ברשותכם מפתח נוסף ועוד מגוון מקרים אחרים. בכל מקרה אל תנסו לפרוץ לבד וודאי שלא לשבור את שמשת הרכב שיכולה לגרום לחלקיקי זכוכיות להיות פזורים בתוך הרכב.

במקרה של כספת שאינה נפתחת – אנשים רבים מחזיקים בביתם או בבית העסק כספות משוכללות על מנת להגן על כספים או פריטים עקרי ערך. דלת הכספת הינה בשימוש יום יומי, כך שלעיתים היא יכולה להישחק עם השנים ולא להיפתח. מקרים נוספים של תקלות הם – במקרה של שכחת קוד, תקלה במנעול האלקטרוני, בעיות במקשים, מפתח שנשבר, מנעול חלוד או שבור או כל מקרה אחר.

מה עושים במקרי חירום?

דבר ראשון קחו נשימה ארוכה ונסו למצוא פתרונות יצירתיים. חשוב במקרה שכזה לא להיכנס ללחץ מיותר ולפעול בהיגיון. בשלב הראשוני נסו לבדוק אופציות נוספות כמו למשל – אולי השארתם מפתח נוסף אצל ההורים או כל אדם אחר? כמובן שאם אין ברירה, הזמינו פורץ בהרצליה שיגיע עם כלים מתאימים וידע רב לפרוץ לכם את הדלת בבטחה ללא גרימת נזק כלל וכלל לשאר חלקי הדלת. בכל מקרה, ווודאו כי אותו מנעולן עובד עם רישיון מיוחד לעסוק בתחום.

אולי תתעניין גם ב:

מנעולן בבאר שבע

מנעולן בדרום