אודות עוזי מנעולים

מקצוע מנעולן הוא מבוקש ביותר בקרב בעלי המקצוע ונראה כי לא מעט אנשים בחייהם זקוקים לשירותיו של מנעולן, אם זה במקרי חירום כאשר יש צורך לפרוץ את הדלת בשל תקלות שונות או כאשר ישנה תקלה במנעול ויש צורך להחליף או לתקן את אחד מחלקי הדלת. מקצוע מנעולן, דורש מיומנות רבה ונראה כי בפני מנעולנים רבים ניצבים לא מעט אתגרים אם זה בעת פריצה לדלת הבית, פריצה לרכבים, למנעולים שונים ואפילו לכספות.

מקצוע מאתגר עם סיפוק

לא מעט מנעולנים טוענים כי עצם העובדה שהם כביכול "מצילים" אנשים ממקרי חירום שונים, אם זה להיכנס לביתם בצורה בטוחה, או להיכנס לרכבם מבלי לעצור את שגרת היום יום מביא עבורם סיפוק רב בעת היותם מנעולנים. מסיבה זאת, נראה כי מנעולנים מסופקים מעבודתם ומעניקים עבודה ממש מכל הלב ללקוחותיהם, אם זה באמצע הלילה ואפילו בסופי שבוע ובחגים, הרי מקרי חירום יכולים לקרות בכל זמן 24/7.

מגוון רב של שירותים

אצל מנעולן בבאר שבע בירת הדרום או אצל כלל המנעולנים בכל רחבי הארץ תוכלו למצוא מגוון רב של שירותים ולא רק בשעות חירום, אלה כל שירות שיוכל להגן על דלת ביתכם וייתן לכם לישון בשקט ובשלווה מבלי לדאוג שמישהו יכנס לביתכם כאשר אינכם בבית או בשעות לילה מאוחרות. מעבר לשירותים הסטנדרטים כמו פריצה ותיקון מנעולים, תוכלו למצוא מגוון שירותים נוספים כמו – החלפת מנעול למתקדם יותר, החלפת מנעול במקרה של כניסה לבית חדש, הרי אינכם יודעים מי התגורר קודם באותו בית, כך שמנעולן בדרום יוכל להחליף לכם מנעול ולהעניק לכם מפתחות חדשים.

מעבר לכך, אצל מנעולנים תוכלו למצוא גם שירות שכפול מפתחות, שכפול וקידוד שלטים לרכבים, תיקון של הנעילה הראשית של הרכב, שירות התקנה ותיקון של מנעולים מיוחדים כמו – מנעול ביומטרי על פי טביעות אצבעות, החלפת מנעולים של כספות גדולות או קטנות ובכלל כל שירות הקשור לכל סוגי הדלתות.

מהיו מנעולן מקצועי ולמה מנעולנים מעניקים שירות אישי לכל לקוח?

ריבוי תחום המנעולנים בשוק, דורש ממנעולנים להעניק שירות אישי לכל לקוח וגם להתמקצע בכל סוגי המנעולים שקיימים בשוק, על מנת למשוך אליהם כמה שיותר לקוחות וגם לספק את כלל השירותים הקיימים בתחום המנעולים. לכן, כיום מנעולנים רבים עוברים הכשרות שונות על מנת להכיר את סוגי המנעולים החדשים בשוק את מנגנוני הנעילה של הרכבים החדשים, כדי לדעת לפרוץ אליהם בבטחה ובמקצועיות רבה.

מנעולן בדרום מקצועי, הוא מנעולן אשר מחזיק ברישיון לעסוק בתחום ואת רישיון זה מקבלים מנעולנים ממשטרת ישראל וגופים רשמיים אחרים וזאת לאחר הסמכה בתחום וכמובן הצגת תעודת יושר, מכיוון שמנעולן שאינו עובד עם רישיון ופורץ לבתים – הוא עובר על החוק גם אם זה בבקשה של בעל הנכס או בעל הרכב.

עוזי מנעולים

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך