פריצת דלתות במיתר

פריצת דלתות ושירותי מנעולנות במיתר הם בין השירותים המיוחדים ביותר בדרום. היישוב הקטן והאינטימי הזה, אשר יושב וצופה על גבול הארץ. שירותי פריצת דלתות במיתר ניתנים תוך התחשבות בצורכי המיגון והביטחון והדלת והדחיפות הבהולה של מקרים בתחום פריצת דלתות במיתר. כאשר אנחנו נדרשים לתת שירות באזורים כמו מיתר אנו לוקחים בחשבון את רמת הסיכון של הלקוח כל זמן שדלת הבית או הרכב נמצאת במצב תקול כתוצאה מהמסוכנות של האזור עצמו.

מרבית פורצי הדלתות לוקחים את נושא פריצת דלת במיתר כמשימה מעיקה שיש לסיים. חברתנו רואה את אזור מיתר וסביבתו כאחד המקומות הדורשים מחויבות ושליחות ליצירת אווירה רגועה ובטוחה לתושביה.

פריצת דלת או תיקון דלת?

תלוי. כמו במקרים רבים חשוב ביותר לבצע בדיקה קפדנית ומקדימה של הצורך והדרך הטובה ביותר לטיפול בתקלה. במקרים רבים של דלת תקועה ומנעול שאינו מגיב או מזייף אכן יהיה צורך בהחלפת המנעול כולו. אבל קיימים מקרים לא מעטים של שירותי פריצת דלתות במיתר ופריצת דלתות בכלל שאינם דורשים פעולה מורכב ויקרה זו.

במרבית המקרים פורצי דלתות יעדיפו לשבור את המנעול ולהחליפו באחד חדש אצלנו בעוזי מנעולים מעדיפים קודם כל לאבחן את מהות התקלה ורק לאחר מכן לגשת אל התפעול שלה.

זקוקים לשירותי פורץ דלתות במיתר? 

התקשרו עכשיו 052-8003402

פריצת דלתות במיתר

מדוע רבים מן המנעולנים יעדיפו להחליף את המנעול?

אחת הסיבות לכך שמרבית המנעולנים יעדיפו להחליף את המנעול הקיים היא סיבת עלות השירות או לחילופין יגבו מחיר גבוה על ביקור. כחברה גדולה ובעלת לקוחות רבים וותיקים, אנו מסתכלים על טובת הלקוח ועל המוניטין שלנו כחברה.

חברתנו עובדת בשקיפות מלאה, מבקרת את עובדיה ודורשת יחס ושירות אמין, שקוף ומקצועי גם כאשר זה לא משתלם לנו. בין אם אנחנו מעניקים שירות פריצת דלת במיתר ובין אם מדובר על שירותי פריצת דלת במיתר או בכל מקום אחר בדרום, לטובת הזזה או החזרת מנעול ש"ברח ממקומו".

האם ישנה דרך לפרוץ דלת ללא חבלה במנעול?

כפי שציינו מעלה, במקרים שונים, אכן קיימות דרכים לתיקון ללא שבר המנעול. החלטה זו, דורש עין מקצועית, מיומנות וניסיון עם סוגי מנעולים שונים, גם כאלה שכבר מזמן הפסיקו לייצר. חשוב לדעת, כי למרות שקיימים מנעולים חדשים יחסים אשר דורשים החלפה מיידית, קיימים מנעולים ישנים שישרתו אתכם לעוד זמן ארוך במיוחד מפאת החוזק והאמינות.

בעוזי מנעולים נותנים מענה לכל מקרה של פריצת דלתות מיתר על ידי פורץ דלתות במיתר מהמקצועיים ביותר, גם מבחינת האבחנה, הבדיקה וההחלטה.

המטרה שלנו היא להביא אל הלקוח שלנו רמה גבוהה של שירותיות ושביעות רצון, גם במישור המהירות, גם במישור המקצועיות וגם בנושא המחיר.

עוד עמודים רלוונטים:

מנעולן במיתר

מנעולן בבאר שבע