תיקון מנעולים בבאר שבע

מנעולים לעיתים נראים כמו פריט די שולי באביזרי הבית, וזאת מכיוון שהוא חלק נסתר בדלת ואין לו נראות מרשימה ובולטת, אך התפקוד שלו הוא חשוב והוא זה שנותן לדיירי הבית את השקט הנפשי בשעות לילה כאשר כולם ישנים, כאשר ילדים נשארים לבדם בבית או כאשר אינכם נמצאים כלל בבית. לעיתים מנעולים אלו מרבים להישחק עם השנים, מכיוון שמבצעים בהם שימוש יום יומי מבלי לשים לב כלל וכאשר הם אינם מתפקדים או אינם מסתובבים לפתוח לנו את הדלת, נראה כי נתקלנו בצרה צרורה. אך אל דאגה, בדיוק בשל בעיות אלו, ישנם מנעולנים רבים המציעים תיקון מנעולים בבאר שבע במהירות רבה, כך תוכלו לשוב במהרה לשגרת היום יום.

מהו למעשה המנעול המדובר?

מנעול הוא מתקן פיזי המאפשר לכם סגירה נעילה מאובטחת של דלת ביתכם, של הכספת וגם של הרכב ובכלל כל דבר אחר נעול. בשוק קיימים סוגים רבים של מנעולים הממוינים על פי צורה הנעילה וצורת הפתיחה שלהם. כאשר מזמינים מנעולן מיומן ומקצועי, הוא מיד יוכל לזהות את סוג המנעול שברשותכם ולבצע תיקון במקרה של תקלה. המנעול הפופולארי בשוק הוא –מנעול צילינדר שהוא רוב המנעולים שמשתמשים בהם כיום בשוק.מנעול זה,מורכב מלשונית נעילה ובריחים, ופנינים אשר מניעים את סיבוב הצילינדר, כף שבעת סיבוב המפתח מתבצעת פתיחת הדלת.

זקוקים לשירותי תיקון מנעולים בבאר שבע?

התקשרו עכשיו 052-8003402

תיקון מנעולים בבאר שבע

תיקון מנעולים בבאר שבע

סוגים שונים של מנעולים

בעולם המנעולים, ניתן למצוא סוגים רבים של מנעולים, חלקם חדישים ואיכותיים וחלקם פחות אך כמובן שבמידה ונדרשת החלפת מנעול, יש לבחור את החדיש והאיכותי ביותר. המגוון הרב של המנעולים מצריך ידע רב ממנעולנים הנותנים שירות תיקון מנעול בבאר שבע, אך כאשר מדובר במנעולן מיומן, הוא וודא יזהה במהרה את סוג המנעול ויתקן אותו בצורה מקצועית.

אז בואו נראה את סוגי המנעולים:

מנגנון הפינים-  מיועד בעבור למפתח הפותח את הצילינדר במנגנון יש זיזים ובליטות המיועדים להזיז את הפינים בצורה שנקבעה כדי לאפשר פתיחה.

מנגנון הקומבינציה- הינו בנוי על עקרון סיבוב דסקיות מיוחדות שעליהן רשומות אותיות או מספרים. הדלת תיפתח רק כאשר הפינים יפתחו רק במידה והפותח אותם יקיש את הקוד הנכון, לרוב מתקינים את מנגנון זה בכספות.

מנעול אלקטרומגנטי- מנעול זה נפתח רק על ידי צירוף ספרות על גבי צג חשמלי יגרום לפתיחת הדלת הרצויה או הכספת.

מנעול ביומטרי- מדובר מערכת נעילה מתוחכמת אשר מופעלת באמצעות קריאת טביעת אצבע המוגדר מראש, למעשה האצבע היא המפתח. המנעול עובד על ידי סוללות מיוחדות וניתן להגדיר בו כמה משתמשים. מנעול זה זוכה לפופולריות רבה והוא מתאים לבתים בהם ישנם ילדים קטנים אשר יש חשש כי הם יאבדו את מפתחות הבית, כך שזהו פתרון נוח עבור הורים רבים וניתן לראות אותם גם במשרדים.

לפרטים נוספים בנושא תיקון מנעולים בבאר שבע –  צרו קשר.