מנעולן בשדרות

עוזי מנעולים מתמחה בשירותי פריצת מנעולים ודלתות ומציע שירותי מנעולנות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך התחייבות למחירים אטרקטיביים. אם יש לכם בעיה במנעול הדירה, הבית, הרכב או המשרד, או כאשר אתם זקוקים לתיקון ולהחלפת דלתות ומנעולים, התקשרו לעוזי מנעולים ותיהנו משירות מעולה ומעבודה עם אחריות.

מנעולן בשדרות

מנעולן בשדרות

שירות מקצועי ואמין מסביב לשעון

מנעולן בשדרות מציע שירותי מנעולנות מקיפים ומתקדמים, זמינות גבוהה, ועבודה מקצועית ללא גרימת נזקים מיותרים. מנעולן מציע מגוון שירותים, ביניהם:

 • מנעולן בחירום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
 • פריצת דלתות בתים ודירות, כולל משרדים ועסקים
 • פריצת רכבים 24/7
 • תיקון והחלפת מנעולי דלתות בית ורכב
 • פריצת כספות, כולל תיקון והחלפת מנעולי כספות מכל הסוגים
 • תיקון והחלפת צילינדרים בדלתות פלדלת ודלתות נוספות
 • תיקון והחלפת דלתות כניסה ופנים
 • פריצת, תיקון והחלפת מנעולי תיבות דואר ומחסנים
 • התאמת מפתח מאסטר
 • ייעוץ והתקנת מנעולי ביטחון איכותיים ואמינים בעסקים ומוסדות
 • שכפול מפתוח לבית, לעסק ולרכב

כדי להימנע מתקלות מיותרות במנעולים ובצילינדרים מומלץ להזמין מנעולן בשדרות לפחות פעם בשנה כדי לבצע תחזוקה יעילה של מנגנוני הנעילה בבית או בעסק. תחזוקה שוטפת מעניקה שקט נפשי ומיגון יעיל, תחושת ביטחון ומניעת תקלות ובעיות עתידיות.

פריצת מנעולים מכל הסוגים

דווקא ברגע הלא מתאים, לרוב בשעת לחץ, בשבתות או בשעת לילה מאוחרת, אנו זקוקים לשירות של פורץ מנעולים בשדרות. למרות הלחץ והמצוקה אין להקל ראש בבחירת המנעולן, חשוב לקבל המלצות מחברים או קרובי משפחה, יש לקרוא חוות דעת על המנעולן, ורק לאחר שיחה עמו להזמין אותו כדי לפרוץ את המנעול, להחליפו בחדש ולהחזיר את תחושת הביטחון.

פורץ מנעולים מקצועי ואמין מסוגל לפרוץ את כל סוגי המנעולים, לרבות מנעולי כספות, בתים, רכבים, תיבות דואר ועוד. לאחר פריצת המנעול יש להשלים את המלאכה ולהתקין מנעול חדש איכותי ויעיל. פורץ מנעולים מקצועי מגיע עם מנעול חדש כדי להתקין אותו לאחר פריצת הדלת של הבית, הרכב או העסק, ובמידת הצורך הוא ישכפל מפתחות רזרביים נוספים.

תיקון והחלפת מנעולים וצילינדרים

כל אדם סובל בשלב זה או אחר בחייו מבעיות במנעול דלת הבית או הרכב. כדי לתקן את הבעיה יש להזמין מנעולן בשדרות בעל אישור ממשטרת ישראל. יודגש, כי מנעולן מקבל גישה חופשית לרכוש של הלקוח, לכן יש לבחור בקפידה את המנעולן שיגיע לביתכם, יפרוץ את רכבכם או יגיע לתיקון מנעול פגום בעסק שלכם. חשוב לדרוש מהמנעולן להציג בפניכם תעודה ואישור ממשטרת ישראל, ורק לאחר מכן לאפשר לו להשלים את העבודה במקצועיות וביעילות.

יש מגוון עצום של מנעולים וצילינדרים, כיום מנגנוני הנעילה של דלתות הכניסה ודלתות ומנגנוני ההנעה ברכב הם מתקדמים ומשוכללים. רק מנעולן מקצועי העובר הכשרות רבות ויש לו ניסיון וידע רב בתחום, יוכל לפרוץ דלתות ומנעולים ללא נזק, לתקן אותם במידת האפשר ולהחליפם. מעבר לשירותי פריצת, תיקון והחלפת מנעולים וצילינדרים, מנעולן בשדרות מציע גם תחזוקה שוטפת למנעולים, תיקון דלתות כמו כיוון צירי הדלת, שימון צירי דלת חורקת ועוד.

לאחר פריצת מנעול או צילינדר כדאי לקבל המלצות מהמנעולן מאחר ויש צילינדרים חדשים ואיכותיים יותר המבטיחים לכם מיגון גבוה והגנה יעילה בפני ניסיונות פריצה. יש בשוק שני סוגים עיקריים של צילינדרים- בריח או משונן, חברות רבות משווקות צילינדרים לכן חשוב לקבל מהמנעולן ייעוץ לגבי צילינדר חדש, ככל שאיכות הצילינדר גבוהה יותר כך גם העמידות בפני שכפול וקידוח עולה, ואתם זוכים למיגון טוב יותר.