החלפת צילינדר בבאר שבע

שירות החלפת צלינדרים בבאר שבע ע"י מנעולן מקצועי ואמין. השירות ניתן בכל יום ובכל שעה.

אם הגעתם לביתכם והמפתח אינו פותח את הדלת או שהחלטתם לשדרג את הצילינדר בביתכם לטובת אחד מתקדם יותר, דעו כי זאת משימה די מורכבת, שהרי ישנם סוגים רבים של צילינדרים, כך שרק מנעולן מקצועי המתמחה בשירותי החלפת צילינדר בבאר שבע, יוכל לספק עבורכם את המענה הרצוי הן מבחינת צילינדר מתקדם המותאם בקפידה לדלת ביתכם והן מבחינת הרכבתו. כאשר מדובר על החלפת צילינדר, אין מקום לפשרות, שהרי רק בעל מקצוע מומחה יוכל לבצע זאת במקצועיות ואף לספק לעם אחריות מלאה על עבודתו.

בהחלפת צילינדר, יש לייחס חשיבות לכמה פרמטרים עיקריים

הפרשי המחירים – קיימים סוגים רבים של צילינדרים בשוק, החל מצילינדרים מיובאים מחול וחלקם מתוצרת מקומית, כלומר תוצרת הארץ. מעבר לכך, ניתן למצוא מנעולים ממותגים שונים, חלקם חברות מוכרות וחלקם פחות. ההבדלים יכולים להיות באחוזים גבוהים בין – 200 ש" לבין 500 ₪ ואף במקרים מסוימים אף יותר. ההבדל העיקרי בניהם, הוא הקושי בפריצת הדלת, שהרי לפורץ יש זמן קצוב לפרוץ את הדלת, כך שככל שצילינדר קשה יותר לפריצה, כלומר לוקח זמן רב יותר לפרוץ אותו, כך הוא איכותי יותר. מסיבות אלו, חשוב שלא להתפשר על מחיר הצילינדר ולרכוש רק צילינדר יקר ואיכותי, כזה שלוקח זמן רב לפרוץ אותו, כך הפורץ יתקשה ויניח לדלת ויעבור לקלה יותר מן הסתם. לכן, בביצוע החלפת צילינדר בבאר שבע, בחרו את הטוב ביותר.

זקוקים לשירותי החלפת צילינדר בבאר שבע?

התקשרו עכשיו 053-4260436

החלפת צילינדר בבאר שבע

איכותו של הצילינדר המוחלף על ידי מנעולן

ראשית, החלפת צילינדר בבאר שבע, חייבת להתבצע על ידי בעל מקצוע בעל ידע רב בתחום, שהרי איכותו של הצילינדר היא שם המשחק במקרה זה. מנעולן מקצועי, יתכנן היטב את בחירת הצילינדר ויבחר אחד בעל חומרי גלם משובחים, איכות הייצור של החלקים הפנימיים איכותית ורמת הדיוק גבוהים בעת הרכבתם בתוך הדלת. חשוב לציין כי פרמטרים אלו, הם אלה שישפיעו על הביטחון שלכם וגם יחזיקו לכם לאורך שנים רבות, כך שלא תזדקקו כלל וכלל להתעסק עם הנושא. עליכם לדעת כי – צילינדר באיכות נמוכה, עלול לחרוק לאחר תקופה מסוימת, מה שיכול לגרום לכם להוצאה כספית של פורץ מעבר להחלפת הצילינדר והמנעול.

שימו לב לרמת המיגון של הצילינדר

כפי שציינו, רמת המיגון הינה קריטית בצילינדר, וזאת בשל מהירות הפריצה לבית, ההבדל בין איכות צילינדר ירודה לבין איכותית יותר, היא זמן פריצתה, שהרי היא יכולה לקחת בין דקה לחמש דקות, שהם דקות קריטיות עבור פורץ החושש שמעשיו יתגלו. לכן, ככל שהצילינדר יהיה איכותי יותר, כך יהיה קשה יותר לקדוח בו, כיוון שהחומר ממנו הוא עשוי יהיה עמיד יותר וחזק ביחס לאחד שאינו איכותי. מעבר לכך, צילינדר איכותי, יהיה הרבה יותר קשה לשכפל את המפתח שלו או לחלופין להעתיק אותו בהטבעה, כך שזהו יתרון טוב עבור השקט הנפשי שלכם.