דלתות – סוגי מנעולים שונים

המנעולן הישראלי, לא משנה באיזה אזור גיאוגרפי הוא פועל, הרי שהוא צריך להתמחות בסוגי דלתות ומנעולים שונים, כמובן שניתן לרכוש מנעולים בבאר שבע ובערים אחרות ברחבי הארץ, זאת על מנת שיוכל לשרת את לקוחותיו בכל עניין בו הם זקוקים את שירותיו.
כידוע ישנם מגוון סוגים של דלתות וכן מגוון סוגים של מנעולים, זאת הסיבה שעל המנעולן לדעת בדיוק מה קיים בשוק ולהתמחות הן בהרכבה והן בפריצה של מנעולים ודלתות אלו.

מנעולים פופולארים ל- דלתות

סוגי המנעולים הפופולאריים ביותר הם כמובן מנעולי צילינדר, מדובר במנעול אשר שולט כיום בתחום המנעולים, הן בדלתות לבית והן בדלתות לעסק. מנעול זה בנוי על מספר פינים אשר רק באמצעות סיבוב המפתח ניתן לפתוח אותם. כל מנעולן יודע כיצד לפרוץ מנעול זה. יש לציין שמנעולנים נוהגים להציע מנעולים עם מספר צילינדרים משתנה לצורך החלפת מנעול או הרכבת מנעול חדש.

מנעול אחר שנחשב פופולארי, הוא מנעול צירופים. זהו מנעול שאנחנו יכולים למצוא יותר ויותר בשימוש כיום. מדובר במנעול שלא דורש שימוש במפתח אלא ניתן לפתוח אותו באמצעות שימוש בצירוף מספרים מסוים. העיקרון הוא, שיש צירוף ספציפי באמצעותו כל הדיסקיות שבתוך המנעול מתחברים ונפתחים. במידה ושוכחים את הצירוף ניתן להשתמש במפתח מיוחד בשביל לפתוח אותו או להזמין מנעולן שיבצע את העבודה ויפתח אותו.

כמו מנעול צילינדרים, גם כאן מדובר על מנעולים אשר אפשר למצוא הן במגזר הפרטי והן העסקי. יש לציין שלצד מנעול צירופים רגיל, אפשר למצוא מנעול צירופים חשמלי, ההבדל ביניהם, הוא עובד על פי מעגל חשמלי ולא באופן ידני.

מנעולים יותר מתקדמים הם מנעולים ביומטריים שעובדים על מאפיינים מסוימים, כגון טביעת אצבע, קרנית עין או על ידי זיהוי קול. מדובר על מנעולים אשר נמצא בעיקר בחדרי כספות, מעבדות, ובמקומות רגישים. מדובר במנעולים מאוד רגישים ויקרים.

סוגים אחרים של מנעולים, הם מנעול מגנטי שעובד על עיקרון של מגנט כפי שאפשר להבין, מנעול אלקטרוני שעובד על ידי כרטיס חכם או קוד, מנעול חבוי שנמצא בתוך הדלת ועוד שורה של מנעולים.

ניתן לרכוש מגוון מנעולים מ- מנעולן בבאר שבע ובמקומות אחרים באופן עצמאי ולהתקין אותם או לחילופין להזמין מנעולן מקצועי שיבצע את ההתקנה עבורנו.

דלתות