פריצת רכבים

שירות פריצת רכבים בכל אזור הדרום. מנעולנים בפריסה בכל האזור כולל שירות מנעולן באילת. צרו קשר 24 שעות ביממה.

יש אנשים שטוענים כי כל אדם שפורץ מנעול רכב פעם אחת הינו פושע וקרוב לוודא יעשה זאת בשנית. טענה זו אינה נכונה, שכן לא כל מי שפורץ מנעולים של רכבים הינו פושע. מאמר זה יסביר מה ההבדל בין פריצת רכבים באר שבע בצורה חוקית לפלילית וכיצד פורץ רכבים חוקי יוכל לעזור לכם ולפתוח עבורכם את הדלת או הרכב.

פריצת רכבים – פלילי או חוקי?

ההבדל העיקרי והחשוב ביותר בין פורצי מנעולי רכבים ודלתות כניסה הוא שחלק מהם מבצעים פעולה זו באופן חוקי ובאישור המשטרה. אלו נקראים מנעולנים מוסמכים שמשמשים גם לשם פריצת רכבים ומחויבים להראות ללקוח אליו הם מגיעים אישור מהמשטרה כי הם אכן מורשים לפרוץ מנעולים. בנוסף, הם תמיד יבקשו מבעל המכונית להציג בפניהם תעודת זהות ומסמכי רכב וזאת על מנת לאמת כי אכן הרכב שייך לאותם בעלים שהזמינו את המנעולן ולא תתבצע פעולה בלתי חוקית. פורץ רכבים הוא הכתובת הנכונה במקרה בו המפתח נשבר בתוך מנעול הדלת, המפתח נשאר בתוך רכב נעול ועוד.

פריצת רכבים בכל רחבי הארץ

אם אתם מתגוררים בעיר באר שבע או בנהריה ואירע מקרה בו אינכם יכולים לפתוח את דלת הרכב שלכם חשוב להזמין מנעולן המומחה בתחום פריצת רכבים, כמו למשל עוזי מנעולים שירותי פריצה לבית ולרכב. כאן חשוב מאוד לשים דגש על הדברים הבאים:
• מיקום – חשוב לבחור פורץ רכבים וזאת משום שאיש מקצוע שמכיר היטב את העיר הגדולה ורחובותיה ומתגוררים בקרבת מקום יוכל להגיע במהרה אל המקום ולפתור את הבעיה.
• תעודות – תמיד חשוב לדרוש מאותו איש מקצוע שמספק שירות 'פריצת רכבים' להראות לכם תעודת יושר ואישור מהמשטרה שמעיד כי אותו מנעולן עבר בהצלחה קורס פריצת רכבים מטעם המשטרה ומורשה לבצע פעולה זו באופן חוקי.
• ניסיון ומוניטין – המטרה העיקרית של פריצת רכבים היא אמנם לפרוץ את המנעול, אך יש לקחת בחשבון כי ככל שמדובר על מנעולן מקצועי יותר ובעל שנות וותק, כמו למשל עוזי מנעולים, כך מובטח ללקוח כי הפריצה תתבצע תוך מזעור נזקי המשנה לרכב.

המפתחות בתוך הרכב? השלט לא עובד ואתם חייבים לפתוח את הדלת? הגיע הזמן להזמין פורץ רכבים שידוע כמקצועי ובעל מוניטין מוצלח. טלפנו 052-8003402 השאירו את המיקום שלכם ועוזי מנעולים בדרך אליכם.

פריצת רכבים

פריצת רכבים

פריצת רכבים

אנו מעניקים שירותי פריצת רכבים בכל רחבי הארץ בדגש על האיזורים הבאים:

 בדרום

באר שבע

עומר

 ערד

 מיתר

להבים

נתיבות

ירוחם

אופקים

דימונה

קרית גת

אשדוד

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך