מה השירותים הנלווים שמנעולן עושה

כל מנעולן ולא משנה אם מדובר במנעולן במרכז הארץ או מנעולן בדרום, מציע מגוון רחב של שירותי מנעולן ללקוחותיו, מדובר בשירותים שקשורים באופן ישיר לתחום העיסוק שלו, קרי פריצת מנעולים של דלתות בית, עסק, רכב או כספות, אך גם מגוון שירותים נלווים שקשורים לתחום ההתמקצעות שלו. במאמר זה אנחנו נבחן באילו שירותים בדיוק מדובר.

לפני שנציג את השירותים הנלווים, חשוב לומר, כל מנעולן שמעניק שירותים נלווים, חייב כמובן להתמקצע בהם ולדעת בדיוק מה הוא עושה ולעשות זאת באופן מקצועי מלא. מן הסתם, מנעולנים רבים בוחרים להתמקצע בכמה שיותר תחומים שקשורים למקצוע, זאת על מנת שיוכלו להציע ללקוחות שלהם מגוון רחב של עבודות. לעיתים מדובר בעבודות שקשורות אחת לשנייה ולעיתים מדובר בעבודות אחרות לגמרי, אך עצם העובדה שמדובר בנושאים שקשורים למנעולים ולדלתות, מאפשרת להם לעשות זאת.

סוגי שירותי מנעולן שמוצע

הדוגמא הקלאסית היא שירותים של שכפול מפתחות. כל מנעולן בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ, יודע שהלקוחות שלו זקוקים לא פעם לשירות זה, ולכן חשוב להציע להם אותו. שירות זה יכול להתבצע בחנות או מקום מסודר אחר, אך גם במסגרת שירות נייד במידה וקיימת אפשרות כזו. מנעולנים שמציעים שירות שכפול מפתחות, מציעים לא פעם גם שירות שכפול שלטים, קודנים ועוד.

דוגמא אחרת לשירותים נלווים, הוא שירות תיקון מנעולים. במקום לפרוץ ולהחליף, יש מנעולים שניתן לתקן אותם, מה שחוסך לא מעט כסף. במידה ויש צורך לשמן את המנעול או ל"טפל" בו קצת בשביל שיפעל כמו שצריך, אז גם כאן, מדובר על שירות נלווה שהמנעולן מעניק.

עוד שירות שמנעולנים נוהגים לתת הוא שירות פריצת דלתות בדרכים. נניח ויש לכם רכב ואתם מאבדים את המפתח או לא יכולים לפתוח את הדלת, במקום להזמין גרר, אתם מזמינים מנעולן שיפרוץ לכם את הדלת ויאפשר לכם לחזור ולנסוע ברכב. זה הרבה יותר נוח ופשוט.

שירות אחרון שאנחנו רוצים להציג הוא שירות רכישת מוצרים שקשורים למנעולים, הן לבית והן לכספות. שירות זה כולל הן את מכירת המוצר וכן התקנתו במקום, על פי הצורך שלכם.

שירותי מנעולן